Всі адреси 40
  Всі адреси 40

  Лабораторная диагностика

  Отзывы26

  Александр
  Назначено кучу не нужных анализов, я так понимаю для большей суммы в чеке. Неверный вывод и бесполезное лечение. Даже не... бесполезное, по мнению других врачей, данный препарат категорически нельзя принимать. К сожалению, не могу ничего хорошего сказать о данном докторе.
  София
  Отличный врач, приятное общение, как говорится человек на своем месте, быстро и качественно провела прием, описала мою с...итуацию и как с ней бороться, сдам дополнительные анализы и снова к ней.
  Saint Catherine
  Перший раз, коли я прийшла у медичний центр, на прийомі лікар вчив практикантку як вести записи, не виявилося матеріалів... для забору аналізів, а дівчина на ресепшені сказала мені "не заберете висновок лікаря, поки не заплатите", ніби я не збиралася платити. я написала відгук у книгу скарг, не отримала ніякого зворотнього зв язку, але переконала себе, що мені потрібно на прийом до лікаря з великим стажем роботи, а не в конкретний медичний центр. наступного разу, щоб потрапити на прийом, я чекала 20 хвилин. проте, коли сьогодні я запізнювалася на 15 хв, мене прийняти відмовилися, незважаючи на те, що мені треба було терміново потрапити до лікаря, бо, можливо, саме в результаті призначеного лікування мій стан погіршується. наступного тижня у мене немає змоги чекати, тому йду у іншу клініку, до іншого досвідченого лікаря. у підсумку, Ilaya - це приклад того, як власники вкладають гроші у маркетинг, а обслуговування лишається на рівні останньої районної лікарні.
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Лабораторная диагностика
  Киев, вул. Березняківська, 30б
  Укажите адрес места, на которое хотите оставить отзыв
  Добавить фото

  Ціни

  Взяття матеріалу для дослідження
  Забір матеріалу для аналізів 
  Цена по запросу
  Комплексний забір матеріалу для аналізів 
  Цена по запросу
  Район
  Лівий берег, Дніпровський
  Мікрорайон
  Березняки
  Хірургія
  загальна хірургія, дитяча хірургія, судинна хірургія, травматологія
  Вы владелец?
  Подключить онлайн-консультации
  Начните оказывать услуги онлайн-консультаций вашим пациентам
  Привлечь пациентов
  Нашли ошибку?
  Запропонувати виправлення
  Этот сайт использует cookies
  Понятно