Все адреса 38
  Все адреса 38

  Компьютерная томография (КТ)

  Район
  Левый берег, Днепровский
  Микрорайон
  Березняки
  Хирургия
  общая хирургия, детская хирургия, сосудистая хирургия, травматология

  Цены

  Комп'ютерна діагностика / КТ без контрасного посилення
  КТ головного мозку 
  825 грн.
  КТ легень (низькодозове) 
  1 000 грн.

  Отзывы2

  Компьютерная томография (КТ)
  Светлана
  Была в этом центре для проведения КТ органов грудной полости. Обстановка в центре спокойная, людей много, но работа перс...онала налажена хорошо, поэтому нет ожидания. Специалисты работают грамотные, внимательные и вежливые. Сервис на высоком уровне.
  Оксана
  Не рекомендую. Була в клініці на Павлівській -26.01.2021, робила КТ. Хочу відмітити, що хороший сервіс закінчується дів...чинкою оператором. Шановний персонал, будь-ласка, консультуйте ваших "гостей" та говоріть (!), що розшифрування треба замовляти додатково, і що його чекати 48 годин, і ще пояснюйте ввічливо, спокійно і зрозуміло! Я вийшла з клініки в сльозах, принижена та ображена. До речі, може Ви не чули, що від 16 січня 2021 року набула чинності стаття 30 закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної", але весь персонал розмовляв на російській мові з першого до останнього слова (нагадаю, мій візит був 26.01.2021)

  Отзывы416

  медицинский центр «Оксфорд Медикал»
  Олена
  Євген Олексійович оперував мого батька. Все пройшло чудово. Лікар чуйний, уважний. Рекомендовали нам його друзі, которих... Він оперував в другій клініці. Так що і ми рекомендуємо!
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Компьютерная томография (КТ)
  Киев, ул. Березняковская, 30б
  Укажите адрес места, на которое хотите оставить отзыв
  Добавить фото
  Нажимая кнопку «Написать отзыв», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных.
  Этот сайт использует cookies
  Понятно